Laserowe powiększanie ust – alterantywa dla wypełniaczy

Laserowe powiększanie ust to innowacyjny zabieg ujędrniania oraz powiększenia ust z wykorzystaniem technologii lasera. To świetne wyjście dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swoich ust bez użycia igieł i wypełniaczy. Efekt jest naturalny i trwały. Sam zabieg nie jest bolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Przebieg zabiegu laserowego powiększania ust

Zabieg laserowego powiększenia ust nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Zaczynamy od wywiadu ze specjalista, który sprawdzi czy nie istnieją jakieś przeciwwskazania. Choć sam zabieg nie należy do bolesnych to można odczuwać lekkie pieczenie, dlatego w celu wyeliminowania dyskomfortu usta są chłodzone specjalną chłodziarką. Procedura trwa najczęściej do kilkunastu minut. Od razu po wykonaniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, a usta wyglądają na dosyć blade, a to ze względu na odparowaną wodę z naskórka. Stan ten może utrzymywać się do końca dnia, ale nie wymaga specjalnej troski, wszystkie objawy znikną samoczynnie.

Pierwsze efekty możemy zauważyć już po pierwszym zabiegu. Są to przede wszystkim naturalne powiększenie ust, nawilżenie, ujędrnienie, odżywienie skóry warg i ich okolic. Najskuteczniejsza jest cykl w formie 3 do 5 zabiegów w odstępach czasowych  3-4 tygodni. Jest tak ponieważ każdy kolejny zabieg pogłębia efekt poprzedniego.  Pełne efekty będziemy w stanie zauważyć po około trzech tygodniach od wykonania zabiegu.

Udostępnij: