Trwałe farby lateksowe

Farby lateksowe są mocne i trwałe. Farby tego rodzaju są emulsjami akrylowymi. Mają dużo żywicy w swoim składzie. Tworzą elastyczną powłokę na ścianie. Można ją zmywać i szorować, jest bardzo odporna na ścieranie. Nie mają mocnego zapachu, nie szkodzą człowiekowi, a w ich składzie nie ma rozpuszczalników. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Są odpowiednie do malowania ścian oraz sufitów. Doskonała jakość takich farb to rzecz naprawdę godna uwagi i warta kupna. Dostępne są w puszkach o objętości 2,5 litra, 5 oraz 10 litrów. Każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dobra jakość w przyzwoitej cenie sprawdza się przez długi czas.

Do malowania tynków i nie tylko

Płyty kartonowo-gipsowe czy beton też można malować takimi farbami. Takich farb nie trzeba rozcieńczać, od razu są odpowiednie do malowania. Ważne jest to, że można nimi malować łazienki i kuchnie, a wilgoć nie jest dla nich szkodliwa.

Nawet pralnie i suszarnie odświeża się za pomocą takich profesjonalnych farb. Najlepiej nakładać je wałkiem, ponieważ z niego nie kapie tak, jak z pędzla. Wałkiem pracuje się szybko oraz czysto, co ma znaczenie. Wygoda nakładania farby wałkiem jest gwarantowana. Jeśli farba po jakimś czasie się zabrudzi to ścianę można przetrzeć wilgotną gąbką i wszystko wróci do normy. Farby lateksowe są przydatne oraz bardzo nowoczesne. 

 

Udostępnij: