Zamów projekt wnętrz – wnętrze lokalu

Projekt wnętrza Wrocław realizuje ekskluzywne wnętrza dla obiektów prywatnych i użyteczności publicznej. Minimalizm to styl prostych geometrycznych kształtów, wolnej przestrzeni, naturalnego szyku i wygody. Projekt tego wnętrza we Wrocławiu oparty jest na funkcjonalizmie i konstruktywizmie; przedmioty powinny być niezbędne, a detale odpowiednio zaprojektowane. Minimalizm wykorzystuje niewielką ilość mebli i dodatków, naturalne kolory i materiały, półtony, wyraźne kształty i linie. Więcej światła, mniej rzeczy – to zasada tego typu wnętrz. Projekt wnętrz Wrocław wykona aranżację także dla Twojej firmy. Zadania o dowolnej złożoności są realizowane pod klucz.

Projekt w stylu postmodernistycznym

Postmodernizm to styl powstały na styku modernizmu i awangardy. W pewnej formie postmodernizm wywodzi się z modernizmu, ale jednocześnie odrzuca wiele ustalonych reguł i zastępuje je czymś nowym.

Projekt wnętrza Wrocław w stylu postmodernizmu preferuje srebro, perły i wszelkie odcienie beżu. Wykorzystuje jasne i pastelowe odcienie, delikatne wzory i rysunki (ptaki, kwiaty, rośliny), dużo tkanin, serwetek, podkładek, miękkie i wdzięczne powierzchnie, ale jednocześnie wszystko jest trochę „wymazane”.

Tego stylu projektowania nie można nazwać antycznym. Trochę go przypomina ale wynika to jest bardziej z funkcji dekoracyjnej całego stylu, aby utworzyć wyciszony połysk ale nie zbyt pretensjonalne, bogactwo, które jest zbytnio krzykliwe. Styl ten jest również bardzo harmonijny, wszystkie szczegóły, od dużych mebli do małych elementów dekoracyjnych, powinny być wykonane w tym samym stylu

 

Udostępnij: